JETMAR OÜ on Teie kindel ja usaldusväärne partner insenertehniliste ja töökindlate lahenduste leidmisel energeetika valdkonnas. Meie spetsialistid, oma pikaajalise kogemuse baasil, aitavad Teil leida võimalikult optimaalse ja töökindla lahenduse selleks, et Teie saaksite endale mugava ja töökindla ning kindlasti säästliku elektripaigaldise.

Peame ennast kiiresti arenevaks ja positiivsetele tulemustele orienteeritud ettevõtteks. Oma personali pidevalt koolitades ning muutuvate trendide, uute innovatiivsete- ja säästlike lahendustega kaasas käies oleme seadnud endale eesmärgiks olla edukaim ja kliendisõbralikum ettevõte oma tegevusvaldkonnas.

Lisaks meie põhitegevusele, milleks on elektritööd oleme eelkõige kliendi vajadustele orienteeritud,

–              me koostame Teie lähteülesande ja kehtivate standardite põhjal tööprojekti

–              me täpsustame Teie eest ja Teie poolt valitud seadmete kõik vajalikud parameetrid ja tehnilised andmed seadmete tootjaga, et Teie valik oleks õigustatud

–              me teostame ise kõik projektimahus olevad tööd

–              me korraldame kõik vajalikud mõõdistamised, kasutuselevõtu kontrollid

–              me anname oma töödele ja paigaldatud materjalidele 2 aastase täisgarantii

–              me arvestame Teie tagasisidega, et muuta meie vaheline koostöö veelgi paremaks

–              me oleme huvitatud pikaajalisest koostööst Teiega

Lisaks oma põhitegevusele koostame ka piksekaitsepaigaldistele tööprojekte, paigaldame- ja hooldame piksekaitsepaigaldisi vastavalt meie poolt koostatud hooldusjuhendile. Teostame elektripaigaldiste käitu, nõustame klienti lähteülesande koostamisel, aitame koostada elektripaigaldise remondikava, et klient saaks oma investeeringuid jaotada pikemale ajaperioodile.

Oleme Eesti turul tegutsenud alates 2005 aastast ja Soome turul alates 2011 aastast, omades kõiki vajalike litsentse, registreeringuid ja pädevustunnistusi.